REPELEND láka mladých ľudí na jedinečný športovo-vzdelávací tábor!

Jedinečný športovo-vzdelávací tábor so zábavným a kultúrnym programom – REPELEND

Zdravím všetkých, ktorí majú radi nové výzvy a táborové zážitky. Tábor Repelend má atmosféru ranných 90tych rokov, keď ešte neexistoval internet, neboli mobily, ľudia sa zdravili na ulici a deti sa zvykli hrávať vonku na dvore či medzi panelákmi. Keď ste išli do tábora, museli ste domov poslať pohľadnicu z miestneho bufáču, inak sa na vás fotrovci nahnevali.

Potvrď svoju účasť na FB evente (klik) a vyplň si svoju prihlášku tu(klik)

Ponúkajú vám:
Mega koncert, na ktorom sa zúčastní Majk Spirit (momentálne jeden z najpopulárnejších hip hopových “spevákov” so skladbami ako Ženy Treba Ľúbiť, Primetime a kopec iných). Celá legendárna H16 crew. Zúčastní sa aj Separ a ukáže svoju energetickú nezabudnuteľnú pirát show, PilC a princezná repu Aless s naloženým Skapareli Flow, čo dala za Cenu fejmu :)). Proste “bomby v sukni,” Bez argumentov :) Príde aj najlepší československý freestyler Shomi a postará sa o naloženú exhibíciu plnú slovných zvratov a zábavy. Všetci títo interpreti patria medzi elitu slovenskej hip hopovej scény, ktorých môžeš zažiť na jedinečnom tábore Repelend.repelend Štandardne na teba čaká:
Preplnený program s kopou zábavy, športových aktivít (aj tento rok sme pripravili malé športové prekvapenia), ale aj relax pri bazéne, chytanie bronzovej farby na slnku (jedna z najdôležitejších činností), diskotéky s Dj-om, nočné hry, nové priateľstvá a kopec iného.

Čaká nás výlet loďou po Oravskej priehrade a keď sa podarí, tak aj návšteva Oravského hradu. Trošku histórie nikdy a nikomu neuškodí ;-).  Zároveň by sme nemali zabudnúť ani na opekanie pri ohni a mnoho ďalších zážitkov.

Takto vyzeral minulý rok! 

Samozrejme, okrem týchto brutálnych vychytávok je pripravený tradične-netradičný program.
Ak máš rád hudbu či umenie v hocijakej podobe, ponúkajú ti 3 špeciálne workshopy na rozvoj tvojich umeleckých schopností a talentových zručností za extra príplatok:

1. Výtvarno-kreatívny workshop
Aj keď s tvorbou nemáš žiadne skúsenosti, nevadí. Ide o to, aby si vypol, uvoľnil sa, naučil niečo nové a nechal sa unášať vlastnou kreativitou. Pod vedením uznávanej maliarky s umeleckým menom Hula sa naučíš pracovať so štetcom, akrylom a zdokonalíš sa pomocou rôznych umeleckých techník.

Takýto kurz stojí štandardne 105 €. U nás ťa Hula “zasvätí” do tajov kreatívneho umenia iba za 50 €. Nezabúdaj, že plátno, farby, štetce a ostatné výtvarné pomôcky sú dosť drahé a všetko to je v cene! Workshop trvá 3 dni cca po 2,5 hod. Maľovaním sa to nekončí, ale len všetko začína! Z maliarov sa stávajú aj návrhári. Ako? dozvieš sa na workshope ;-)

hula

2. Dj-sky workshop s Grimasom (DJ a producent H16)

Pomôže ti odhaliť skrytý talent, o ktorom ani nevieš!

Ukáže základy mixovania, scrachovania, používania zvukových efektov s legendárnymi gramofónmi Technics. Taktiež si budeš môcť vyskúšať aj Digital djing s najpoužívanejším softvérom súčasnosti Traktor soft  a Serato DJ. To všetko dostaneš len za 20€, čo je skvelá ponuka!

Treba vyskúšať Djing! A ktovie? Možno o niekoľko rokov bude tvoje meno kolovať v najprestížnejších kluboch a to len preto, že si si jedného dňa povedal: prečo to nevyskúšať?
grimaso3. Movie maker- základy videoklipov
Nevieš čo to znamená? Uznávaný producent videoklipov menom Sule Ťa naučí pracovať so základnými funkciami “fotoaparátu”, tzv. základy videa, triky, odovzdá ti svoje malé know-how a všetko čo ťa bude zaujímať okolo filmovania. Naučíš sa, čo je celok, polocelok, detail, švenk, nájazd, odjazd. Naučí ťa strihať hudobný videoklip do hudby, akú si sám vyberieš.

Naučíš sa byť viac kreatívny. Workshop bude trvať 3 dni cca 2,5 hod. denne. Cena 40 €.

sule

 Je ti stále málo??? Pre druhý ročník sú pripravené ešte 3 záujmové športové aktivity navyše:

1. Tréningy thaj box/ box aj pre dievčatá!

Tréning bude trvať od pondelka do piatka 1 hodinu denne. Povedie ho profesionálny tréner z Bratislavskej boxerne, ktorý vychoval niekoľko úspešných zápasníkov, napr. slovenského reprezentanta v boxe Erika Tlkanca. Tréning je určený pre každého bez rozdielu veku a pohlavia. Bude zameraný na rozvoj sily, zlepšenie kondičky, zdokonalenie techniky, naučenie sa sebaobrany i útoku.Jeden tréning v klube stojí 10 €. Ty máš v ponuke si vyskúšať 5 tréningov za cenu 17 €. Neváhaj a vyskúšaj! Aspoň na chvíľku zažiješ “pocity” Rockyho Balbou :))

2. Jazda na koni ako aj náležitá starostlivosť o tohto dokonalého štvornohého “priateľa”.

Jazdy budú trvať od pondelka do piatka jednu vyučovaciu hodinu. Čaká ťa prednáška o koňoch, ukážky jazdenia a jazdeckých trikov a denná starostlivosť ako kŕmenie, česanie atď. Cena: 40 €

3. Tenisový tréning

Nauč sa hrať tenis alebo sa v ňom zdokonaľ! Pomôžu ti s tým tréneri z tenisového klubu Atlantis Bratislava, ktorý vedie tréner s medzinárodnou licenciou (ako jeden z mála na Slovensku). Tenisti z tohto klub boli aj na najväčších súťažiach na svete, ako je napríklad Grand Slam Australian Open.

Vyskúšaj tento nie lacný šport bez toho, aby si si musel čokoľvek kupovať. Jediné, čo ti treba, je športová obuv a o ostatné sa už postará tréner. Tréning bude od pondelka do piatka 1 hodinu denne. Ktovie, možno že si talent, ktorý hľadajú. Tak či onak, o zábavu máš postarané. Cena: 22 €

PS:
Tak si zapamätaj: vypni telefón! Zeber šušťáky, daj čapicu na hlavu a pripni si kapsičku na pás, do ktorej dáš vreckové od mamči, za ktoré neskôr pozveš Žofrého na kofču v miestnom bufáči za toť všetko ;-) CENA: 270€ platná do konca marca!

Potvrď svoju účasť na FB evente (klik) a vyplň si svoju prihlášku tu(klik)

Príspevok REPELEND láka mladých ľudí na jedinečný športovo-vzdelávací tábor! zobrazený najskôr Banger.